طراحي سايت فروشگاه اينترنتي

ساخت وبلاگ
چکیده : در حال حاضر با توسعه فناوري و بالا رفتن دانش طراحي سايت و همگاني شدن اين دانش، کسب و کار‌ها برا... با عنوان : طراحي سايت فروشگاه اينترنتي بخوانید :

در حال حاضر با توسعه فناوري و بالا رفتن دانش طراحي سايت و همگاني شدن اين دانش، کسب و کار‌ها براي پررونق کردن کسب و کار خود به سمت طراحي سايت روي مي‌آوردند. يکي از گونه‌هاي طراحي سايت که در حال حاضر مخاطبان بسياري را يافته، طراحي سايت فروشگاهي اينترنتي مي‌باشد. در اين زمانه افراد به خاطر نداشتن وقت براي خريد‌هاي مفصل، خيلي از آن‌ها براي خريد به فروشگاه‌هاي اينترنتي مي‌روند. طراحي فروشگاه اينترنتي قسمتي از طراحي سايت مي‌باشد که با استفاده از ماژول‌ها و کدهاي ويژه طراحي مي‌گردد.


 


مشتريان و مخاطبان محصولات مختلف، به خاطر مشغله زياد و يا ترافيک سرسام آور و دشواري دسترسي، کمتر به منظور خريد به فروشگاه‌هاي حضوري مي‌روند و بيشتر تلاش مي‌نمايند محصولشان را بوسيله اينترنت دنبال و از‌‌ همان طريق هم خريد کنند.


طراحي سايت فروشگاه اينترنتي براي دارندگان کسب و کار‌ها و فروشندگان، از جمله مهم‌ترين موضوعات در بازار اين زمانه مي‌باشد. همه اين اشخاص بايست با طراحي سايت فروشگاه‌هاي اينترنتي و دارا بودن انحصاري آن، سهم بازار را در اين عرصه به دست بگيرند.


 


طراحي سايت فروشگاه اينترنتي و سايت خريد و فروش محصول و کالا‌ها، از جمله مهارت‌هاي اصلي شرکت ما مي‌باشد.


اصليترين نکته‌اي که بايست بدان توجه شود آن است که طراحي سايت فروشگاه شما، يک وي‌ترين شبانه روزي و بدون محدوديت مکاني و زماني مي‌باشد.


 


خصوصيت‌هاي فروشگاه‌هاي اينترنتي


خصوصيت‌هاي عام يک طراحي فروشگاه اينترنتي، نشان دادن محصول، سيستم سرچ و سيستم خريد کالا‌ها مي‌باشد. 
سيستم نشان دادن محصول به حالت جذاب و بعد از آن سيستم خريد ذقيق و مورد اعتماد و البته سهل، خصوصيت مهمي براي حفظ کاربران و مشتريان در فروشگاه مي‌باشد.


در طراحي فروشگاه اينترنتي موردي که بايست مراعات گردد، طراحي بهينه آن براي موتور جستجوگر بخصوص گوگل و ساير موتور‌هاي جستجوگر است. به اين دليل که فروشگاهي که کاربري به آن نيايد هر اندازه نيز حرفه‌اي و مدرن و دقيق باشد، بازدهي براي دارندگان آن نخواهد داشت. 
نتيجه اينکه خصوصيت‌هاي عمده فروشگاه اينترنتي، نخست دقيق بودن و مطابق با اصول روز سايت سازي بر مبناي بهينه سازي سايت و گوگل و نتيجه ترغيب کاربران براي آمدن و سر زدن به فروشگاه مي‌باشد. بعد حفظ مشتري با بهره گيري از امکانات به روز و دقيق مي‌باشد.


نشان دادن کالاهاي شبيه به هم و مقايسه‌اي بودن کالا‌ها در سايت، پرداخت آنلاين، داشتن سيستم حراجي، سيستم برچشب و ارتباط ميان صفحه‌ها، طبقه بندي دقيق با جزييات قابل دسترسي، دارا بودن فيلدهاي کامل براي محصول، ابزاري براي مقايسه? فيلدهاي گوناگون محصولات، سرچ پيشرفته بر مبناي فيلدهاي محصولات در طبقه بندي‌هاي متفاوت، نشان دادن پرسش‌هاي رايج و سيستم پشتيباني و ارتباط با واحدهاي فروش و مالي و غيره از ساير خصوصيتهايي مي‌باشد که طراي سايت فروشگاهي بايست دارا باشند و در طراحي سايت فروشگاه اينترنتي مدنظر باشند
امکانات طراحي سايت فروشگاه‌هاي اينترنتي
طراحي انحصاري بر مبناي خواسته دارندگان سايت و کاربرپسند بودن آن
قسمت نظرات کاربران در باره با هر محصول، خبر، مقاله و... 
قسمت تبليغات بنري و تصويري و فلشي
ثبت نامحدود منوهاي داخل هم در سايت
طراحي و فشرده سازي صفحه‌ها براي بالا بردن سرعت لود فروشگاه اينترنتي
مراعات همه نکته‌هاي امنيتي و ضمانت غير قابل هک بودن سايت فروشگاه اينترنتي
قسمت تماس با ما و فرستادن پيام‌هاي الکترونيکي به ايميل‏هاي مدير سايت
قسمت گالري عکس با امکان تعريف آلبوم و تصاوير بدون محدوديت
پديد آوردن صفحه‌هاي بدون محدوديت در جهت پوشش مطالب سايت
بهينه سازي سايت قدرتمند و کدنويسي اصولي و به روز براساس آخرين الگوريتم‌هاي گوگل
قسمت اسلايد عکس‌هاي بالاي سايت و با جلوه‌هاي جذاب
قسمت مديران و رده‌هاي دسترسي آن‌ها
تنظيم واژه‌هاي کليدي سايت براي هر صفحه به صورت تفکيک شده براي بهينه سازي سايت قوي‏‌تر
تنظيم کد آمار سايت به حالت دايناميک و امکان بهره گيري از چند کد آماري در سايت
امکان افزودن محصولات بدون محدوديت
امکان طبقه بندي کالا‌ها به حالت کاملا دايناميک
امکان سرچ پيشرفته محصولات بر مبناي فيلدهاي مورد نياز
امکان وصل شدن به سيستم فيلد دايناميک نظير سايت ديجي کالا
اتصال تارنماي فروشگاهي به شبکه‌هاي اجتماعي فيسبوک، تويي‌تر، اينستاگرام
توانايي عرضه پيش فاکتور به مشتري‌ها در موقع پرداخت
امکان پرداخت آنلاين با بانک‌هاي پاسارگاد و ملي و... 
پشتيباني تخصصي و آموزش رايگان پنل مديريت و آموزش بهينه سازي سايت حرفه‌اي به طور رايگان
هماهنگ سازي طراحي سايت با آناليزور گوگل آناليتيکس و وب مس‌تر تولز براي تحليل آماري فروشگاه و سرانجام بالا بردن آن در موتورهاي جستجوگر
طراحي سايت رسپانسيو و واکنش گرا در صورت تقاضاي مشتري براي هماهنگي رزوليشن سايت با ساير دستگاه‌ها

طراحي سايت فروشگاه اينترنتي,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رایگان,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موبایل,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی قیمت,طراحی سایت فروشگاه آنلاین,ساخت سایت فروشگاه اینترنتی,ساخت سایت فروشگاه اینترنتی رایگان,...
نویسنده : بازدید : 21 تاريخ : دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت: 17:06